Transport

Promyk Meble - transport zawsze na czas

ZASADY, KTÓRYMI KIERUJEMY SIĘ ODNOŚNIE TRANSPORTU TOWARU DO KLIENTA:

 

 1. Dostarczamy towar do klienta własnym transportem, dzięki temu transport jest w 100% bezpieczny, a meble nie są narażone na żadne uszkodzenia mechaniczne.

 2. Większość mebli wymaga samodzielnego montażu przez klienta (poza krzesłami i meblami tapicerowanymi). To znacznie ułatwia transport i dodatkowo zabezpiecza przesyłkę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 3. Niektóre elementy naszych mebli posiadają dość spore gabaryty, dlatego prosimy o zorganizowanie dodatkowej pomocy przy odbiorze towaru.

 4. Przed dostawą mebli klient jest zawsze poinformowany drogą telefoniczną o terminie dostawy z 1-2 dniowym wyprzedzeniem. Wówczas informujemy o dniu i przybliżonej  godzinie dostawy. Istnieje także możliwość, by kierowca dodatkowo na około 30 minut przed dostawą poinformował klienta o której godzinie dostarczy mu zakupiony towar.

 5. Dowóz obowiązuje zarówno na terenie całego kraju jak i za granica.

 6. Mniejsze przedmioty dostarczamy firmą kurierską z uwzględnieniem szczególnej ostrożności obchodzenia się z towarem a koszt takiej przesyłki zależny jest od gabarytów i wagi przesyłki (w takich sytuacjach koszt ustalany jest indywidualnie z każdym klientem).

 7. Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 dni roboczych i jest zależny od daty złożenia zamówienia (w pierwszej kolejności realizujemy starsze zamówienia) oraz od rodzaju mebla.

 8. Termin realizacji zamówień na meble drewniane wynosi od 5 do 21 dni!

 9. Termin realizacji zamówień na meble tapicerowane może być dłuższy niż pozostałego asortymentu (minimum 14 dni), gdyż są to meble wykonywane pod indywidualne zamówienie. Szczegóły takich zamówień uzgadnia się osobno z każdym klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny. 

 10. W okresie przedświątecznym czas realizacji może ulec zmianie (wydłużyć się) z racji napływającej do nas dużej ilości zamówień.

 11. Towar dostarczany jest do klienta w godzinach od 6:00 – 23:00.

 12. Przed dostawą towaru informujemy tylko o przybliżonej godzinie, w której kierowca dostarczy paczki. Z racji panujących często na drogach trudnych warunków (wypadki, objazdy, korki, lub inne ograniczenia) nie ma możliwości, aby kierowca dostarczył paczki na dokładnie określoną godzinę, dlatego prosimy w tym przypadku o wyrozumiałość.

 13. Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia paczek do domu klienta. Chyba, że klient indywidualnie uzgodni to z kierowcą a ten wyrazi na to zgodę.

 14. Nie udostępniamy numerów telefonów naszych kierowców. Kierowca nie ma czasu na odbieranie połączeń w trakcie jazdy, poza tym jest to zagrożone mandatem i może doprowadzić do jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia, a tego chcemy za wszelką cenę uniknąć. Również w tej sytuacji prosimy o wyrozumiałość. 


!!! TRANSPORT GRATIS* !!!

 

Promyk Meble

 

*Wartość Twojego zamówienia jest wyższa niż 999 zł? Świetnie! Specjalnie dla Ciebie mamy TRANSPORT GRATIS ! 

 

Jeżeli wartość zamówienia jest niższa niż 999 zł, koszty transportu na terenie kraju w zależności od miejsca dostarczenia mebli będą zgodne z poniższą mapką:


Promyk Meble - koszty transportu

 • strefa nr 1 - 49,00 PLN
 • strefa nr 2 - 79,00 PLN
 • strefa nr 3 - 99,00 PLN
 • strefa nr 4 - 119,00 PLN
 • tu jesteśmy
 

Transport zagraniczny

Dla Państwa wygody świadczymy również usługi
z zakresu wysyłki i transportu mebli
do pięciu krajów europejskich:
 • Czechy
 • Słowacja
 • Niemcy
 • Holandia
 • Belgia
 • Wielka Brytania
 • Francja

Jeśli chcą Państwo poznać warunki i koszty takiej
usługi - prosimy o kontakt.
Nasi Producenci mebli z miast:

Kępno, Wieruszów, Mroczeń, Wrocław, Radomsko, Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Łódź, Poznań, Lublin, Rzeszów, Radom, Częstochowa, Katowice.

SKLEP PROMYK MEBLE:
Marzena Stempniak
ul. Marii Konopnickiej 9
63-640 Bralin

OPINIE O PROMYK MEBLE
KONTAKT:
tel.: 783 801 592
e-mail: promyk.meble@gmail.com

Sprawdź Facebook Sprawdź Google+
DANE FIRMY:
NIP: 619 193 71 74
REGON: 302 415 138
CEIDG: zobacz wpis
Site Map HTML