Stoły i krzesła

Stoły i krzesła to nieodzowny element każdego domu czy biura. W domu używamy tych mebli przede wszystkim do spożywania posiłków, lub podczas odwiedzin gości. W biurze będzie to idealne uzupełnienie gabinetu, możemy tam zawierać ważne dla nas umowy, podejmować życiowe decyzje, czy po prostu organizować firmowe spotkania i bankiety.

 

Stoły do jadalni, salonu

 

Przy wyborze stołu warto sugerować się jego kształtem. Jeśli lubimy styl retro, warto zakupić stół okrągły lub owalny. Jeśli z kolei wolimy styl nowoczesny, to znakomicie sprawdzi się tu stół kwadratowy lub prostokątny. Możemy wybrać także kolor i strukturę, może to być np. stół jasny (buk, olcha, sosna) lub w kolorze wenge (ciemny brąz)  czy kasztan (brązowo - rudy). Wszystko zależy od naszych upodobań. Dodatkową cechę, którą powinniśmy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru, to to czy  jest on rozkładany czy nie. Mimo wszystko jednak radzimy wybrać tą pierwszą opcję, ponieważ funkcja rozkładania bardzo często może okazać się przydatna przy urządzaniu większych przyjęć czy bankietów. Stół może być wykonany zarówno z laminatu jak i z okleiny naturalnej. Wszystko zależy od tego jaki budżet chcemy na taki zakup przeznaczyć. A rozpiętość cenowa jest naprawdę bardzo szeroka, tak jak ich rozmiary. Dlatego też z pewnością każdy klient znajdzie tu coś dla siebie.

 

Krzesła kuchenne, drewniane, tapicerowane

 

Nie może być jednak stołu bez krzeseł. Są one jego dodatkiem, bez którego stół byłby praktycznie bezużyteczny. Dokonując wyboru kierujemy się przede wszystkim komfortem użytkowania jak i estetyką wykonania i wyglądem. Wybór zależy także od stołu do którego krzesła dobieramy. Jeśli jesteśmy zwolennikami stylu nowoczesnego, to i krzesła powinny takie być, a jeśli bardziej tradycyjnego to tym powinniśmy się kierować. Cały zestaw powinien bowiem stanowić jedną, wspólną całość.

 

Promyk Meble

 

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
Nasi Producenci mebli z miast:

Kępno, Wieruszów, Mroczeń, Wrocław, Radomsko, Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Łódź, Poznań, Lublin, Rzeszów, Radom, Częstochowa, Katowice.

SKLEP PROMYK MEBLE:
Marzena Stempniak
ul. Marii Konopnickiej 9
63-640 Bralin

OPINIE O PROMYK MEBLE
KONTAKT:
tel.: 783 801 592
e-mail: promyk.meble@gmail.com

Sprawdź Facebook Sprawdź Google+
DANE FIRMY:
NIP: 619 193 71 74
REGON: 302 415 138
CEIDG: zobacz wpis
Site Map HTML