Sprzedaż HURTOWA

Jesteśmy firmą, która dzięki współpracy jednych z najlepszych projektantów mebli w Polsce i Europie pragnie zaoferować Państwu bardzo szeroki asortyment mebli do każdego pomieszczenia w domu, biurze, gabinecie itp. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją mebli kuchennych, łazienkowych, dziecięcych, młodzieżowych, mebli do sypialni, salonu, biura, garderoby itd. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient powinien znaleźć w naszej ofercie coś, co zaspokoi jego potrzeby i oczekiwania. Oprócz doskonałej jakości oferowanych mebli, są one także estetyczne, nowoczesne i przede wszystkim przystępne cenowo dla każdego. Systematycznie także, podążając za aktualnymi trendami na bieżąco rozbudowujemy naszą ofertę, ulepszamy ją i dorzucamy nowe produkty, wzory czy kolory.

 

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców posiadających sklepy, pawilony i hurtownie meblowe. Ceny podane na stronie sklepu są cenami detalicznymi przeznaczonymi dla klientów indywidualnych. Oferta dla firm/hurtowni zmieni się i jest to kwestia do uzgodnienia w trakcie nawiązywania współpracy.


HURTOWNIA MEBLI

 

Katalog Mebli PDF dostępny na https://www.promyk-meble.pl/?pl_katalog-pdf,39  

 

Zainteresowany współpracą? 

cenniki-mebli-pln

 DO POBRANIA ZDJĘCIA NASZYCH MEBLI DLA KONTRAHENTÓW 

cenniki-mebli-pln

 

Przy zakupie większej ilości jednego produktu istnieje możliwość negocjacji dotyczących koloru.

 

Meble sprzedawane są w paczkach do samodzielnego montażu z załączoną wewnątrz instrukcją i potrzebnymi akcesoriami. Fachowe i precyzyjne zapakowanie ich w karton z dodatkowymi zabezpieczeniami styropianowymi i kartonowymi przekładkami zabezpiecza je przed uszkodzeniami i znacznie ułatwia transport na miejsce przeznaczenia do domu czy sklepu. Przy większym zamówieniu meble umieszczane są na paletach, bandowane i streczowane, co jest dodatkowym udogodnieniem zwłaszcza dla hurtowników.

 

Dla klientów chcących wykorzystać nasze produkty do umeblowania hoteli, pensjonatów, domów uzdrowiskowych czy innych dużych obiektów użytkowych oferujemy możliwość negocjacji atrakcyjnych cen jak i wprowadzenia nowego asortymentu jak i przeróżnej kolorystyki naszych produktów pod indywidualne zamówienie (przy większej ilości).

 

 

 

Nasi Producenci mebli z miast:

Kępno, Wieruszów, Mroczeń, Wrocław, Radomsko, Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Łódź, Poznań, Lublin, Rzeszów, Radom, Częstochowa, Katowice.

SKLEP PROMYK MEBLE:
Marzena Stempniak
ul. Marii Konopnickiej 9
63-640 Bralin

OPINIE O PROMYK MEBLE
KONTAKT:
tel.: 783 801 592
e-mail: promyk.meble@gmail.com

Sprawdź Facebook Sprawdź Google+
DANE FIRMY:
NIP: 619 193 71 74
REGON: 302 415 138
CEIDG: zobacz wpis
Site Map HTML