Regulamin

 1. Sklep internetowy działający pod adresem www.promyk-meble.pl prowadzony jest przez firmę "USŁUGI i HANDEL Marzena Stempniak" znajdującą się w Bralinie, ul. Marii Konopnickiej 9. 63-640 Bralin. 
 2. Każdy towar zakupiony w naszym sklepie objęty jest gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje jedynie ewentualne wady materiałowe wynikające z wady materiału. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek niewłaściwego montażu i użytkowania.
 3. Na życzenie Klienta wystawiana jest faktura VAT.
 4. Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu.
 5. Podane ceny mebli są kwotami brutto i zawierają podatek VAT. 
 6. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia od pracownika sklepu internetowego "PROMYK Meble".
 7. Terminy realizacji zamówień na meble drewniane wynoszą do 21 dni roboczych, dla mebli tapicerowanych ten okres się wydłuża w zależności od modelu(prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy przed zamówieniem). Okres oczekiwania na dostawę jest zależny od stanów magazynowych. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym przedłużeniem czasu realizacji zamówienia. O terminie realizacji poinformujemy najpóźniej na dzień przed dostawą.
 8. Opłata za dostawę produktów ustalana według stawek podanych w zakładce "Transport". Istnieje również możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie naszej firmy.
 9. Klient może zrezygnować z zamówienia lub wprowadzić zmiany do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Rezygnację lub zmianę zamówienia należy zgłosić drogą e-mail na adres promyk.meble@gmail.com lub telefonicznie: 783 801 592.
 10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzenia w nich zmian (punkt ten nie dotyczy zamówień potwierdzonych).
 11. Meble wykonane pod zamówienie nie ulegają zwrotowi. 
 12. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 13. Przesyłkę należy sprawdzić przy dostawie.
 14. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane żadnym innym celu. Dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i odpowiednio chronione przed dostępem osób trzecich, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Reklamacje

 

 1. Wszystkie nasze produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

 2. Zobowiązujemy się do dostarczenia towaru do klienta w nienaruszonym stanie.

 3. Reklamacje wynikające z winy klienta (niewłaściwe użytkowanie, lub uszkodzenia mechaniczne) nie będą brane pod uwagę.

 4. W przypadku zaistnienia zdarzenia, w którym konieczna jest reklamacja, klient może złożyć wniosek reklamacyjny na dwa sposoby:

  a. drogą elektroniczną, na adres: promyk.meble@gmail.com w tytule wpisując REKLAMACJA a w treści wiadomości dokładnie opisać o jakie meble chodzi oraz jaka jest przyczyna reklamacji, prosimy także o dołączenie zdjęć uszkodzonego przedmiotu, co znacznie ułatwi naszą pracę

  b. listem poleconym na adres: Usługi i Handel, Marzena Stempniak, Ul. Marii Konopnickiej 9, 63-640 Bralin. W liście prosimy również zamieścić informacje o reklamowanym produkcie j.w.

 5. Reklamację zawsze staramy się realizować w możliwie najkrótszym terminie.

 6. Może czasem zdarzyć się sytuacja, że po rozpakowaniu paczek brakuje kilka elementów, np. śrubki, nakrętki, instrukcja montażu itp. Wówczas prosimy się z nami skontaktować i poinformować o tym zdarzeniu. Na wskazany adres dostarczymy brakujące przedmioty.

 7. Uszkodzenia, które wynikły z naszej winy jak np. uszkodzenie towaru w trakcie pakowania, lub w trakcie transportu przez naszego kierowcę naprawiane będą na nasz koszt w możliwie najkrótszym czasie. 

Nasi Producenci mebli z miast:

Kępno, Wieruszów, Mroczeń, Wrocław, Radomsko, Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Łódź, Poznań, Lublin, Rzeszów, Radom, Częstochowa, Katowice.

SKLEP PROMYK MEBLE:
Marzena Stempniak
ul. Marii Konopnickiej 9
63-640 Bralin

OPINIE O PROMYK MEBLE
KONTAKT:
tel.: 783 801 592
e-mail: promyk.meble@gmail.com

Sprawdź Facebook Sprawdź Google+
DANE FIRMY:
NIP: 619 193 71 74
REGON: 302 415 138
CEIDG: zobacz wpis
Site Map HTML