Meblościanki

Meblościanki pokojowe 

Nie każdy ma możliwość posiadania dużego domu z ogromnym salonem w którym może postawić dowolne meble. Są klienci, którzy mieszkają na niewielkim metrażu (posiadając mieszkanie w bloku czy kamienicy) i tu ich wybór jest ograniczony. Dla nas to nie stanowi problemu. W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem są znane wszystkim od wielu lat meblościanki, które nadal nadają charakteru każdemu wnętrzu. Możemy zaproponować naszym klientom kilkadziesiąt takich rozwiązań, które nie sposób tu wymienić.

 

Meblościanka 


Meblościanka znakomicie sprawdzi się w pokoju gościnnym, dziecięcym czy młodzieżowym – tu wystarczy tylko dopasować do zestawu odpowiednie biurko, które również posiadamy w naszej ofercie i problem jest rozwiązany. Meblościanki znajdujące się w naszej ofercie są zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne, każdy klient odnajdzie u nas swój styl i zaspokoi swoje oczekiwania. Należy tu także zaznaczyć, że nasze meble wykonane są z najlepszych materiałów co gwarantuje ich trwałość i funkcjonalność na wiele długich lat a ciekawe wzory nadają znaczenia każdemu pomieszczeniu. Każdy klient, który zdecyduje się na wybór tego typu asortymentu z pewnością będzie zadowolony z jego użytkowania.

 Promyk Meble

Tanie meblościanki narożne, RTV, podwieszane

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
Nasi Producenci mebli z miast:

Kępno, Wieruszów, Mroczeń, Wrocław, Radomsko, Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Łódź, Poznań, Lublin, Rzeszów, Radom, Częstochowa, Katowice.

SKLEP PROMYK MEBLE:
Marzena Stempniak
ul. Marii Konopnickiej 9
63-640 Bralin

OPINIE O PROMYK MEBLE
KONTAKT:
tel.: 783 801 592
e-mail: promyk.meble@gmail.com

Sprawdź Facebook Sprawdź Google+
DANE FIRMY:
NIP: 619 193 71 74
REGON: 302 415 138
CEIDG: zobacz wpis
Site Map HTML