Narożnik Corina

Narożniki

Cena:2347.00
Termin realizacji: do 21 dni roboczych

Narożnik Corina

 

Wymiary narożnika:
  • szerokość: 250 cm
  • głębokość: 195 cm
  • powierzchnia spania: 250 x 195 cm

Dostępne kolory:

 

Dodatkowe informacje:
  • pianka PUR
  • sprężyna falista
  • automat wspomagający rozkładanie
  • funkcja spania

 

ZAMÓW BEZPŁATNIE PRÓBKI TKANIN.

Jeśli są Państwo nie zdecydowani, jaki materiał byłby najlepszy, istnieje możliwość zamówienia bezpłatnych próbek tkanin do obejrzenia w domu (wyślemy je do Państwa nieodpłatnie pocztą). Wystarczy się z nami skontaktować i podać nazwę materiału (próbnika) i numer koloru materiału (szenil, eko-skóra, czy jakikolwiek inny materiał dostępny w naszej ofercie). Na wskazany adres wyślemy próbki, które Państwa zainteresują. Wówczas może prościej będzie podając decyzję dotyczącą zakupu mebli.

 

Drogi Kliencie! Pamiętaj jednak, że warto poczekać parę dni i zamówić próbki materiałów do obejrzenia w domu, ponieważ kolorystyka mebli na zdjęciach może nieznacznie różnić się od oryginału. Mimo jak najlepszej obróbki zdjęć, jaką stosujemy w swoich aranżacjach na kolor wpływ może mieć wiele czynników takich jak światło czy ustawienia monitora.

Są w naszej ofercie także pewne grupy materiałów do której może być dopłata. Przy dokonywaniu wyboru na pewno o tym Państwa poinformujemy.

 

 

Producent zastrzega sobie prawo do wykonywania zmian konstrukcyjnych w ofertach mebli, nie zmieniając ogólnego charakteru. Podane wymiary mogą ulec nieznacznej zmianie. Wszystkie podane wymiary są wymiarami zewnętrznymi i podane są w centymetrach. Ze względu na ograniczenia wynikające z technologii kolory na ekranie monitora mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Nasi producenci mebli z:

Kępno, Wieruszów, Mroczeń, Wrocław, Radomsko, Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Łódź, Poznań, Lublin, Rzeszów, Radom, Częstochowa, Katowice.

PROMYK MEBLE
Artur Świątek
Biuro: ul. Rzeźnicka 14, Kępno
OPINIE KLIENTÓW promyk.meble@gmail.com
KONTAKT:
tel.: 783 801 592
e-mail: promyk.meble@gmail.com

PROFIL Google+
DANE FIRMY:
NIP: 619 186 11 23
REGON: 300 971 467
CEIDG: zobacz wpis